Denizli Firma Rehberi | Denizli Esnaf
Reklamlar

Denizliesnaf.com, Denizli il ve ilçelerindeki tüm esnafın internet üzerinde rehberidir. Firmaların bilgilerini, ürün ve hizmetlerinin duyurulacağı Denizliesnaf.com’da, amaç ; müşterilerin internet üzerinden Denizli’de daha kolay ve etkili bir şekilde firmalara ulaşmasını sağlamaktır.  


Denizliesnaf.com’da NELER YAPIYORUZ?


Denizli’nin en kapsamlı firma rehberi sitesinde firmanızın; ticari ve iletişim bilgileri, adres krokisi, iletişim/talep/teklif formları,emlak ilanları,iş ilanlarınızı,eleman ilanlarınızı, ürünleri, hizmetleri, resimleri, firma tanıtım yazınızı ve daha birçok bilgilerinizi Denizliesnaf.com’da yayınlıyoruz.

 

Müşterilerinizin; firmanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkındaki yorumları "firmanıza özel" tanıtım sayfasında toplanarak 
ürünlerinizi, hizmetlerinizi, "sizi arayan " yeni müşterilerinize Denizliesnaf.com aracılığı duyuruyoruz. Türkiye’nin ve Dünya’nın en çok kullandığı arama motoru olan Google’de ilk sıralarda çıkan firma bilgileriniz ile daha kapsamlı ve nitelikli müşterilere ulaşmış oluyorsunuz.  Uyguladığımız reklam politikaları ile firmanızın belirlemiş olduğu 5 kelime ile sektörünüz ile alakalı aramalarda Google’de ilk sayfada çıkmanızı yardımcı oluyoruz.

 

 

Tüm bu hizmetleri sizlere sunmadan ücret talep etmiyoruz. Bizim amacımız firmanıza gelerek hem çayınızı içmek hem de firmanızı nasıl daha iyi tanıtabiliriz; sizin müşteri potansiyelinizi nasıl genişletebiliriz bunun hakkında detaylı reklam danışmanlığı yapmaktır.