Denizli Firma Rehberi | Denizli Esnaf
DENİZLİ'Lİ ÜLKÜCÜLER BAHÇELİYİ ZİYARET ETTİ 13/11/2015

DENİZLİ'Lİ ÜLKÜCÜLER BAHÇELİYİ ZİYARET ETTİ

Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Naci Öncel ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti

Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Naci Öncel ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. 
Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Naci Öncel, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 77. Ölüm yıl dönümü nedeniyle düzenlediği anma etkinliklerine katıldı.
Anma etkinlikleri öncesi MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Nacil Öncel ve yönetimini makamında kabul etti. Ocak Başkanı Öncel, Genel Başkan Bahçeli’ye, Denizli Ülkü Ocaklarının faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Bahçeli, Ocak yönetimine teşekkür etti. Öncel, daha sonra Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’u ziyaret etti. 

Denizli Ocak yönetimini makamında kabul eden Kılavuz, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kılavuz, “Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak sizlere talimatım odur ki, asli vazifemizin siyaset olmadığının bilincinde olarak, günlük hesaplara ve dünyevi kaygılara kapılmadan eğitim ve kültür faaliyetlerine yenilerini de ekleyerek devam edeceğiz. Bir takım mihrakların seçim sonuçları sonrasında ‘dava bitiyor, hareket yok oluyor’ mealindeki söylemlerine asla aldırış etmeyeceğiz. Unutmayınız ki bu dava ne iktidarla var olmuş ne de iktidar olmadığı takdirde yok olacak kadar basit ve sahipsiz değildir. Ümitsizliğe kapılmak, karanlıklar içinde kaybolmak, ye’se düşmek, ‘Allah (c.c) var, keder yok’ diyen biz ülkücülere asla yakışmaz. Bugün içinde bulunduğumuz durumda, bizim asıl kaygımız olan Türk gençliğinin milli ve manevi anlamda gelişmesi, çağın şartlarına kendini hazır hale getirmesi ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesi daha da önemli hale gelmiştir. Edepli, ahlaklı, imanlı, bilgili bir gençlik için çalışmak mecburiyetindeyiz. Özellikle orta öğretim ve üniversite gençliğinin milli şuurla yetiştirilmesi için teşkilatlarımızın eğitim faaliyetlerine ve yetiştirilmesine ziyadesiyle önem vermeliyiz” diye konuştu.

Bu haber 1216 kez okundu.
Denizli Haber Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. DENİZLİ'Lİ ÜLKÜCÜLER BAHÇELİYİ ZİYARET ETTİ (1217 kez okundu.) - 13/11/2015
  2. 2. Denizli Yüzme Kursu Kayıtları Başladı (1684 kez okundu.) - 04/10/2015
  3. 3. Belediye işçisinin akıl almaz ölümü (1769 kez okundu.) - 18/09/2015
  4. 4. Şehit Ateşi Denizli'ye Düştü (1501 kez okundu.) - 09/09/2015
Facebook Yorumları