Denizli Firma Rehberi | Denizli Esnaf
Acıpayam'da İtfaiye aracı yandı 28/09/2015

Acıpayam'da İtfaiye aracı yandı

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde göreve giden itfaiye aracında yangın çıktı. Kurtarıcıyken mağdur duruma düşen itfaiyenin yardımına vatandaşlar yetişti, söndürme tüpleriyle müdahale eden vatandaşlar yangını büyümeden söndürdü

Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Acıpayam Şubesi ekipleri, Bostancı Mahallesi’nde cenaze evinin çevresini sulamak için yola çıktı. Bir süre sonra itfaiye aracının ön kısmından dumanların yükseldiğini fark eden vatandaşlar, durumu araç içindeki itfaiyecilere haber verdi. Aracın durdurulmasının ardından vatandaşlar itfaiye aracı için seferber oldu. Ekip ile birlikte yangına söndürme tüpleriyle müdahale eden vatandaşlar yangını büyümeden söndürdü.

 

ELEKTRİK AKSAMINDAN YANGIN ÇIKTI

Yapılan ilk incelemede elektrik aksamın kısa devre yapması sonucu yangın çıktığı ve araçta önemli bir hasarın olmadığı açıklandı. Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Bostanköy Mahallesi’nde cenaze evinin çevresinin toz çıkmaması için sulamak üzere yola çıkan itfaiye aracında yangın meydana geldiğini belirterek, önemli bir hasarın ortaya çıkmadığını söyledi.

Bu haber 1591 kez okundu.
Acıpayam Haber Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Acıpayam'da Trafik Kazası 3 Ölü 1 Ağır Yaralı (893 kez okundu.) - 04/01/2017
  2. 2. Acıpayam'da İtfaiye aracı yandı (1592 kez okundu.) - 28/09/2015
Facebook Yorumları