Denizli Firma Rehberi | Denizli Esnaf

Elazığ Oto Kiralama

havalimanı kavşağı no/13 ELAZIĞ Firma yetkilisi Erdal aytemur Merkez/Elazığ
Tel: 0532 478 31 18 Cep: 0532 478 31 18 Fax: 0532 478 31 18
Üye
Elazığ Oto Kiralama
1452605474_chevrolet_captiva_10_denizli_oto_kiralama.jpg

Yetkili Adı
: Elazığ
Adres
: havalimanı kavşağı no/13 ELAZIĞ Firma yetkilisi Erdal aytemur
Şehir/İlçe
:

Elazığ / Merkez

Telefon
: 0532 478 31 18
Cep Tel
: 0532 478 31 18
Faks
: 0532 478 31 18
Sektörler
: Oto Galeri Ve Kiralama , Trafik Takip , Nakliyat Firmaları , Oto Kiralama , Seyahat Acentaları
Email
: info@denizliesnaf.com
Web
: http://elazigotokiralama23.com/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1369 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

 

Elazığ Oto Kiralama Hizmetleri

 

Elazığ oto kiralama şirketi, 10 aşkın süredir müşterilerimize en kaliteli araba kiralama hizmeti sunmaktayız. Firmamız hizmet politikasında müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak iyi bir çözüm ortağı olmak ilk sırada yer almaktadır.

Kurumsal veya bireysel müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmamızdan ihtiyacınıza uygun koşullardaki araçları güvenle temin edebilirsiniz.  Otomobil ihtiyacını en rahat ve güvenli şekilde karşılamayı hedefleyen firmamız, bazı dönemlerde kişiye özel uygulamalarla da dikkatleri üzerinde çekmektedir.

 

Güvenilir Sürüş Konforu

Elazığ rent a car, firma bünyesinde bulunan bütün araçların güvenlik kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır. Araçlar düzenli olarak bakıma girmekte, sigorta işlemleri tam yapılmakta ve acil yardım için iletişim sağlanacak bir iletişim ağı kurulmaktadır. Araçların tüm kasko ve muayenesi tamdır. Bununla beraber araçlarda hava yastığı bulunmakta, olası kaza durumunda maksimum güvenlik hedeflenmektedir.

 

Elazığ Rent A Car Vip Hizmet

Elazığ rent a car hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden müşterileri için en iyi şekilde çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Müşteri isteği doğrultusunda havalimanına iniş yapan müşteri araçla birlikte alandan alınır ve gitmek istediği otele bırakılır. İsteğe göre müşterilere vip kiralama işlemleri ile konforlu yolculuklarla daha çok memnuniyet imkanı tanınır.

 

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Elazığ oto kiralama, faaliyetlerinde her zaman daha da ileri gitmeyi, müşterilere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bunun için çözüm sağlayan anlaşmalar ve güvenilir hizmet anlayışı benimsemiştir.

 

Beklentiye Karşılık Veren Araçlar

Bir günlük ya da uzun vadede araç kiralamak isteyenler için konfor ve parasal açıdan uygun araba kiralama işlemleri firmadan gerçekleşmektedir. İster tatil amaçlı ister iş seyahati için size özel araçları kiralayabilir ve konforlu şekilde kullanabilirsiniz.

 

 

Facebook Yorumları