Denizli Firma Rehberi | Denizli Esnaf

Denizli Temizlik-Uzman Kurumsal Temizlik

Akkonak Mahallesi Yeşilköy Cad. No:109/A, Denizli/MERKEZ Merkez/Denizli Firma Rehber
Tel: 0541 392 45 62 Cep: 0541 392 45 62
Üye
Denizli Temizlik-Uzman Kurumsal Temizlik
1442565779_slayt3.png

Yetkili Adı
: 0533 392 45 62
Adres
: Akkonak Mahallesi Yeşilköy Cad. No:109/A, Denizli/MERKEZ
Şehir/İlçe
:

Denizli Firma Rehber / Merkez

Telefon
: 0541 392 45 62
Cep Tel
: 0541 392 45 62
Faks
:
Sektörler
: İş Arayanlar
Email
: 0541 392 45 62
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1699 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Uzman Kurumsal Temizlik Hizmetleri olarak müşterilerimiz, Denizli ve tüm Türkiye halkı için oluşturduğumuz güvenli alt yapı ve uzman kadromuzla müşteri memnuniyeti anlayışını temel alarak 13 yıllık hizmet tecrübemizle güven ve kaliteli temizliğin doğru adresi haline geldik.

Siz Denizli halkına ve milletimize hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz. Uzman Kurumsal Temizlik Hizmetleri firması olarak kaliteden ödün vermeksizin çalışıyor ve siz sevgili müşterilerimize uzman kadromuz ile kaliteli temizlik hizmeti sunuyoruz. Firmamız iletişim becerisi gelişmiş ve yasal şartlar da dahil olmak üzere müşteri memnuniyetini prensip olarak edinmiştir.

Uzman Kurumsal Temizlik Hizmetleri Olarak Değerlerimiz ;

Güvenilirlik
Kalite Bilinci
Yüksek Sorumluluk Duygusu
İş Ahlakına Bağlılık
Müşteri Beklentilerini Aşmak
Deneyim ve Bilgiyi Etkili Kullanmak
Temizlikte Kalite.
1. Merdiven Aboneliği

Merdivenlerinizin haftalık, 15 günlük ve aylık olarak düzenli bir şekilde uzman kadromuz, kaliteli malzeme ve ekipmanlarımızla periodik olarak temizliğini sağlıyoruz.
2. Banka Temizliği

Banka temizliklerini her kesimden insanın ziyaret ettiği ve yoğun kullanılan yerler olması ve faaliyet alanı nedeniyle ekstra bir özenle seçilen personel aracılığıyla sağlanmaktayız.

3. Okul, Dershane ve Hastane Temizliği

Okul, dershane ve hastane gibi alanlarınızın inşaat sonrası veya genel temizliğini itinayla yapıyoruz.

4. Zemin Yıkama ve Cila Bakım Hizmeti
Ev ve iş yerlerinizin zeminlerindeki çıkmayan inatçı kirleri, makina ve özel ekipmanlarla itinalı şekilde temizliyoruz, pvc olan zeminlerinize de cila bakım hizmetleri veriyoruz.

5. Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri
Evinizde, iş yerinizde ve diğer yerlerde yerinde halı yıkama hizmeti veriyoruz.

6. Ev ve Apart Temizliği
Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan ev ve apart temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak elektronik aletlerle en ince yerlerine kadar dikkatle temizlenir.

7. Otel Temizliği
Firmamız otel temizliği ve housekeeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır.

8. Villa Temizliği
Lüks villalarınızı eğitimli ve kalifiye personelimizle itinayla ve son teknoloji aletlerle temizliyoruz.

9. Ofis Temizliği
Ofisinizin en ince bölmelerine kadar özenle temizliyoruz.

10. Mağaza Temizliği
Zincir ve butik mağazalarınızın show room temizliği,rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz.

11. Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği, imalathane ve üretim sahası gibi alanların düzenli ve periyodik bakımları, çerçevesinde yer alan Temizlik safhasıda önem arz etmektedir.

12. Camii Temizliği
Camii ve ibadethaneler sağlık kurallarına uygun Huzur Temizlik şirketi güvencesiyle uzman temizlik ekibi tarafından insan sağlığına zararlı olmayan temizlik ürünleri ve modern donanımlı makine ekipmanları yardımı ile temizlenmektedir.

13. Bina ve Dış Cephe Temizliği
Gerek bireysel gerekse kurumsal binaların iç ve dış cephelerini modern yöntem ve malzemelerle son derece titiz bir çalışma yaparak toz, kir ve mikroplardan arındırıyoruz.

14. Petek ve Kombi Temizliği

Peteklerinizin içlerinde zamanla paslanma, balçıklaşma ve kireçlenme meydana geliyor ve bu da size yakıtta artışa ve ısınmada azalmaya sebebiyet veriyor. Bunun için peteklerinizi yılda 1 defa temizletmelisiniz. Petek ve kombi temizliğini özel ilaç ve kimyasallarla temizleyerek, içlerinde sıvı akışını düzenli hale getiriyor bu yöntemle verimin artmasını sağlayarak yakıt tasarrufunda %25’e varan artış olmasına yardımcı oluyoruz. Bu işlemleri yaparken özel bir makina kullanarak evinizde hiçbir yeri kirletmeden hizmet veriyoruz.

15. Spor Salonu Temizliği

Spor salonlarınızın periodik genel temizlik hizmetini sağlıyoruz.

16. İnşaat Sonrası Temizliği
İnşaat ve tadilat sonrasında evlerinizin veya ofisinizin temizlenmesi, toz ve mikroplardan arındırılarak hijyenik bir ortam olabilmesi için uzman personel kadromuz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

17. Havuz Temizliği
Boş havuz temizliğinde iddialıyız.

18. Persenol Temini (İş Gücü Temini)

Siz değerli müşterilerimize istenilen özelliklerde ve uzmanlıkta personel temin etmekteyiz. Bu hizmetimizde, personele karşı olan iş kanunu kapsamındaki sorumluluklar ve özlük hakları firmamız tarafından sağlanmakta, günlük iş programı sizler tarafından yapılmaktadır.

19. Kapıcılık ve Site Hizmetleri

Sitelerinize, apartmanlarınıza kapıcılık hizmeti sunuyoruz.

Facebook Yorumları